Neděle 13.10.2013 Třebíč

15.10.2013 21:54

Velká Bíteš – Ledeč nad Sázavou   5:4 (2:2;0:1;3:1)

Branky VB: Nesvadba V. 3, Nesvadba J., Vrzal

Střely 28:19

Až příliš bylo vidět, že je to první turnaj v sezóně, nikomu se moc nechtělo bruslit, natož aby se porval o puk. Naštěstí soupeř působil stejným dojmem a tak byl zápas alespoň co se týče skóre vyrovnaný. Od druhé třetiny si kluci začali více přihrávat, což přinášelo mnohem více šancí, ale naše střely by chytil i kdejaký přihlížející divák na botech. Dobrý zápas odehráli naši obránci, kteří soupeře do mnoha šancí nepustili a od druhé třetiny zdárně podporovali i naše útoky. V útoku nám chyběl důraz a také někdo, kdo by ty naše „střely“ dokázal dorazit do prázdné branky, přihrávky pomalé a nepřesné – to se ale určitě v nejbližší době zlepší a kluci naváží na dobré výkony z loňské sezony.

 

Známkování (1 nejhorší -10 nejlepší, jinak 10 má hokejový Bůh, 9 trenér, a až potom mají nárok kluci hokejisti J): Švejda 5, Křikava Vít 5, Kuřátko 5, Modl 5, Nesvadba V. 5, Nesvadba J. 4, Vrzal 5, Zdvihal 4, Juda 5 – ze začátku se u všech držím při zemi, aby byl prostor ke zlepšování. Samozřejmě se body budou sčítat.

 

Velká Bíteš – Třebíč  3:8 (0:5;2:1;1:2)

Branky VB: Nesvadba V., Vrzal, Zdvihal

Střely 23:21

Od začátku lepší soupeř převyšoval v kombinaci, v důrazu i v bruslení. První třetinu naši hráči úplně prospali. Pak zlepšili bruslení, ale soupeřovu branku ohrožovali pouze z dálky, s čímž domácí brankář neměl téměř žádnou práci. Na střely byl zápas vyrovnaný, ovšem soupeř si vytvářel mnohem větší šance, které také dokázal proměnit. V tomto zápase byla vidět i únava našich hráčů, ať už u těch, kteří hráli v sobotu za třeťáky, ale i u těch, kterým ještě neskončila fotbalová sezóna.

 

Známkování: Švejda 5, Křikava Vít 6, Kuřátko 5, Modl 5, Nesvadba V. 4, Nesvadba J. 4, Vrzal 5, Zdvihal 4, Juda 4