Ledeč nad Sázavou 3.11.2013

05.11.2013 09:08

Ledeč nad Sázavou – 4.třída

 

Velká Bíteš – Havlíčkův Brod B  17:1 (6:1;6:0;5:0)

Branky VB: Švejda 5, Vrzal 4, Křikava Vít 2, Nesvadba J. 2, Nesvadba V. 2, Kuřátko, Modl

Střely 62:21

 

První zápas proti relativně slabšímu soupeři jsme hravě zvládli, kluci sice nebojovali podle představ, ale přihrávek, kombinací i soubojů podstoupili dostatek, a nutno podotknout drtivou většinu úspěšnějších. Hra předpokládala zlepšení i proti áčku, se kterým jsme před týdnem jasně prohráli.

 

Známkování: Švejda 8, Křikava Vít 6, Kuřátko 6, Modl 6, Nesvadba V. 6, Nesvadba J. 6, Vrzal 6, Křikava Václav 6, Zdvihal 6, Juda 6.

 

Velká Bíteš – Havlíčkův Brod A  12:13 (4:4;7:5;1:4)

Branky VB: Modl 5, Švejda 3, Nesvadba J., Nesvadba V., Křikava Václav

Střely 37:32

 

Bruslařsky vyspělejší tým z Havlíčkova Brodu se v první třetině díky důrazu dostával častěji do brankových příležitostí a vedl dokonce už i o tři branky, na konci první třetiny naši hráči zabrali a stačili vyrovnat. Od té doby byl zápas absolutně vyrovnaný s mnoha šancemi na obou stranách, i když nutno podotknout, že většinu šancí jsme soupeři nabídli díky nepřesným přihrávkám u naší branky. Zápas byl vyrovnaný až do konce a nebýt smolného okamžiku na konci zápasu, kdy rozhodčí nechtěně zabránil našemu útoku a dal příležitost protiútoku hostům, kteří devět vteřin před koncem rozhodli zápas. Tento okamžik však nic nepokazil na parádním zápase, kdy kluci konečně bojovali dle mých představ, přihrávky sice můžou být vždycky lepší, o střelbě nemluvě. Kluci si vytvořili mnoho příležitostí ke vstřelení branky (mnohdy je vychytal výborný brankář hostů), opět podstoupili mnoho osobních soubojů, k čemuž je nabádám a jen škoda chybiček při rozehrávce (což ke každému zápasu patří), mohlo být ještě veseleji. Důraznější domluvu jsem k hráčům volil pouze z důvodu, aby si chybičky uvědomili, nikoliv abych jim něco vyčítal. Celkově z mé strany spokojenost, o čemž hovoří i vysoké hodnocení všech hráčů v obou zápasech, jen tak dál a snad se kluci brzy přiblíží výkonům, které by je posunuli ještě o úroveň výše. Parádní výkon (téměř jako vždy) od Petra Švejdy, ale mile mě překvapil i Kuba s pěti brankami i výkonem, a Vašek, který se zlepšil o 200%, ale jak jsem zmínil, všichni zaslouží pochvalu!

 

Známkování: Švejda 8, Křikava Vít 6, Kuřátko 6, Modl 7, Nesvadba V. 6, Nesvadba J. 7, Vrzal 7, Zdvihal 7, Křikava Václav 7, Juda 6.