Ledeč nad Sázavou 24.11.2013

28.11.2013 12:57

Velká Bíteš – Jihlava B  11:3 (3:3;6:0;2:0)

Branky VB: Vrzal 5, Nesvadba J. 2, Bíbr, Hammer, Jašek, Modl

Střely 42:29

 

Do Ledče jsme přijeli díky marodce mladších žáků jen se dvěma čtvrťáky a jinak samými třeťáky. Na výkonu to ale znát nebylo, spíše naopak se kluci více snažili. První třetina byla z naší strany ještě ustrašená, ovšem pak kluci soupeře jednoznačně přehráli. Velice dobře zahrála osvědčená trojice Kuba-čufin-Jáchym, kteří se postarali o osm branek z celkového skóre. Pochvalu ale zaslouží všichni hráči včetně brankáře, jen více takových zápasů s podobným nasazením. Nutno určitě zmínit výkon brankáře třeťáků Daniela, který jakožto hráč podal proti v tomto zápase jako hráč parádní výkon a určitě si tak jako hráč nezahrál naposledy.

Známkování: Křikava Vít 6, Kuřátko 6, Modl 8, Jašek 7, Nesvadba J. 8, Vrzal 8, Křikava Václav 7, Hammer 6, Bíbr 8, Juda 7.

 

 

Velká Bíteš – Jihlava A  7:12 (2:2;3:6;2:4)

Branky VB: Modl 2, Hammer, Jašek, Křikava Vít, Nesvadba J., Vrzal

Střely 27:58

 

Proti fyzicky vyspělejšímu a staršímu soupeři se hráči sice těžko prosazovali, ale určitě nic nevzdali. Po evidentně ustrašeném začátku získávali naši hráči v průběhu zápasu více a více sebevědomí, o čemž svědčila druhá třetina, kdy jsme stále o branku vedli a jen díky nepovedenému závěru, kdy soupeř během snad minuty vstřelil tři branky, hráči drželi se silným soupeřem krok. Převahu zúročil soupeř ve třetí třetině, kdy z důrazu před naší brankou, vstřelil další čtyři branky. I když jsme prohráli, výkon byl bojovný a kluci se snažili i o kombinace, souboje nevyjímaje. Takovéto zápasy by to chtělo hrát každý víkend.

 

Známkování: Křikava Vít 6, Kuřátko 6, Modl 8, Jašek 8, Nesvadba J. 8, Vrzal 8, Křikava Václav 7, Hammer 6, Bíbr 7, Juda 7.